BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Přes dodaný software zadáváš na tiskárně co? Máš tam vybrat jméno své Wifi a zadat heslo.
V softwaru? Tam to jede přes automat a nahlásí mi to chybu ještě předtím než si můžu vybrat název site
Ta tiskárna by měla mít i LAN. Zapoj to do routeru pomocí kabelu. I tak mudeš mít možnost tisknout přes WiFi (NB nebo PC pošle po WiFi data do Routeru a ten je pošle po kabelu tiskárně. Navíc to bývá spolehlivější, než když tiskátna komunikuje přes WiFi).
Případně, až zjistíš jakou IP přiřadil DHCP tiskárně, tak ji můžeš zadat do prohlížeče a nastavit WiFi přes webové rozhraní, kterým většina síťových tiskáren disponuje.
Zkontroluj si, jaké normy (šifrování) WiFi podporuje tiskárna a co máš nastaveno na routeru.
Pokud máš možnost, připoj ji k routeru kabelem, bude to mnohem rychlejší.