Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor

Ahoj,
potřeboval bych poradit s nastavením monitoru..
Koupil jsem si nový pc lenovo a počitač s monitorem mam přes hdmi kabel.
Ale když vypnu pc,tak monitor se nevypne svítí modřě na no signal hdmi.
Chci se zeptat,jak a kde to nastavit,pokud to jde,děkuji

Já, když vypnu počítač, tak ho, i s monitorem, reproduktory a podobnou verbeží, odpojím od sítě (mám to všechno na jedné prodlužovačce s vypínačem), takže mě nějaká svítící světýlka nerozčilují.
Doporučuji totéž i tobě, ono je to totiž dobré z hlediska bezpečnosti (nějaká klidová spotřeba mě nevzrušuje). Vím totiž o "vlastnosti" některých zdrojů, které se dlouhodobým stáním pod napětím a bez točících se ventilátorů ničí - a mohou, při této poruše, vzít sebou i desku. Tuhle "vlastnost" jsem zjistil před léty, takže je možné, že už se nevyskytuje (i když - jsou tu náznaky, že je to oblíbené kurvítko, takže...), ale mám už zafixováno "odpojovat", a nijak mě to neobtěžuje.

Monitor sa ale ma prepnunt do standby. Ked to nerobi tak je bud vadny,alebo cinsky, alebo obe veci :) Najprv nech skusi odpojit vsetko od 230V na minutu a potom nech nemacka knofliky na monitore, zapnut PC a uspat PC, monitor by sa mal prepnut do standby. po mackani knoflikov moze byt monitor zblbnuty.