Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Request o zaslani fotografii v AJ jazyce

Dobrý den,

prosím, moje english na nějaké oficiální dopisy je mizerná :)
Jak byste v AJ napsali prosbu o zaslání fotografií z nového katalogu?

V CJ bych to napsal asi takhle:

Dobrý den,
rád bych Vás poprosil váš úsek IT o zaslání fotografií které jste použili pro svůj nový katalog.

S pozdravem ...

Dear colleagues,

I would like to ask your IT department for sending of the photos you used in your new catalogue.

Regards...

Ale moc tomu nevěř, má čengliš je hrozná (ale vždy tomu angličané/američané porozumí-pokud chtějí)
Raději si počkej na potvrzení ještě od někoho.

Bye ]:)