Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nutnost stisku F1 při startu pc

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, jak odstranit nebo opravit chybu: při startu pc počítač po nabehnutí pár obrazovek biosu zatuhne a čeká na stlačení klávesy F1, pak naběhne windows již v pořádku...
Děkuji za pomoc

Taky to u mě vypadalo to na chybu BIOSu, ale bylo to větrákem. Poškodil se a netočil, asi nepřicházely impulsy z PWM snímače do desky a před každým spuštěním XP-éček jsem musel mačkat F1. Po výměněn větráku, je po problémech.

Obvykle je vidět na monitoru před stisknutím F1 hláška odpovídající chybě - kdysi jsem řešil podobnou situaci, nevědomé přetaktování, v situaci, kdy se do Biosu dostalo všetečné, nadané dítko. Naštěstí pomohlo vyjmutí baterie a návrat do výchozího továrního nastavení.