Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Mám problém s vypínáním pc, vypne při spuštění nové hry- restart a žádná hláška, u starých to nedělá, spustím film ve WMP, restart, VLC jede celý den. Spustím archív čt-nic, archiv stv- restart. Sestava je dost kočkopes, začal jsem s upgradem, ale posralo se auto, takže jsem musel většinu nových komponent vrátit, nebo prodat. Nicméně od jara to jelo bez problému. Nic se nepřehřívá, viry žádné. CPU i5-750, GPU R290, měl jsem 2, proto zdoj Fractal 1000W, 8BG RAM.

Procesor byl přetaktovaný fukcí OC genie na desce, po dohrání Zaklínače v červnu jsem vrátil uložený BIOS, vše fungovalo normálně. Paměti jsou Kingston Hyper X 1333 MHz 4x2GB, zdroj si půjčit nemůžu. V CPUID HW Monitor v položce +12V ukazuje při spuštění zaráz VLC, WMP a videa z netu min.5V, max 7,22V. Je to špatně?

CPUID HW Monitor v položce +12V ukazuje při spuštění zaráz VLC, WMP a videa z netu min.5V, max 7,22V

to mi připadá nereálné. buď si pučíš voltmetr (žlutý a černý drát na zdroji), nebo jiný zdroj 500w.

jestli máš někde redukci na molex konektoru, to bývají šmejdy s mizerným kontaktem a vysokým přechodovým odporem (nesmí jít lehce rozpojit)

Paměti ... 1333 MHz 4x2GB

2x 4gb by bylo lepší