Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP

Zdravim, našel jsem starý pc, kde se nachází Win XP ale bez nainstalování driverů mi moje myška a klávesnice nechtějí fungovat(oboje USB) a PS2 přislušenství nemam. Neporadil by mi prosim někdo jak bych tam ty drivery mohl dát nebo nějaký fígl na to. Díky :)

V BIOSu sa nepovoluje USB klavesnica. V BIOSu sa da povolit USB legacy support (aj pre klavesnicu) legacy znamena DOS a spol, po nacitani WinXP/vyssich nema ziaden efekt. V BIOSu ale mozu byt aj kompletne zakazane USB porty, to potom riesi napr. clear CMOS (alebo povolit s PS2 klavesnicou)