Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem súborový manažér s tagovaním

Neviete niekto o nejakom súborovom manažéri pre PC a Windows (ako je napr. prieskumník, total commander, atd), ktorý by umožňoval "tagovať" uložené súbory naraz viacerými tagmi? Teda aby nemusel byť súbor uložený iba v jednom adresári, ale mohol mať naraz priradených viac nezávislých tagov (napr. projekt xy, na vybavenie, od Joža, atd) a podľa nich triediteľný a vyhľadávateľný. Niečo ako tagovanie v Gmaile, kde správy nejdú do jednotlivých adresárov, ale sa môžu otagovať viacerými tagmi, podľa ktorých sa môžu triediť a hľadať. Ak by to bolo ešte aj free, potešilo by.

Vďaka za tip, ten tag2find vyzerá zaujímavo. Niečo podobné som hľadal. Mám veľa dokumentov a niekedy sa mi to ťažko triedi do adresárov, lebo jeden dokument sa väčšinou týka viacerých tém, je v rôznom štádiu rozpracovanosti a podobne, takže si neviem jednoducho vyhľadať alebo striediť dokumenty týkajúce sa jednej témy, prípadne všetky rozpracované a pod., lebo adresárová štruktúra takéto možnosti neponúka. Možno to použijem aj na fotky, ako to tu radili iní.