Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc bedna - náhrada sempronu 2400+ do domácnosti - poraďte co vybrat

Ahoj
jsem už tři roky mimo obor a tak nevím co se zrovna cpe do kancelářských mašin a jaké to má provozní vlastnosti. Dovede někdo poradit vhodnou kombinaci základní desky s grafikou a procesoru s chladičem ?
"Počítač" doteď slouží na internet a na stahování/lehčí úpravu fotek.

Napíšu celé zadání.
Ideálně tichý a v provedení miniatx. Hry NE grafika tedy integrovaná. Jediné co bude vyčnívat je 3TB disk /na ty fotky/. Asi DVD mechanika. Bez OS.
Děkuji za tipy a jdu se taky dívat.

Našel sem tu jen samé herní děla od 12K výše.

fungovat to dokopy bude, len varujem - nedavno som matke staval pocitac na mATX s AMD A10-7800 a ten boxovany chladic je naozaj malicka sracka, takze hucat to bude ako o zivot. Priznam sa, nechapem, co znamena

Protože pokud tam dám chladič postrádá to smysl

co straca zmysel? Ja som tam hodil gelid solutions tranquillo v3 a je ledva pocut (ta zostava nedosiahne nikdy az takych teplot, aby ten chladic musel ist na plno).

EDIT: dosku som daval asus-a88xm-a-d477053.htm