Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neplatné linky

Během práce na Internetu se mi v záložkách nahromadila spousta www adres. Postupem času však už některé odkazují na neexistující stránky. Dá se nějak tyto adresy zkontrolovat a odmazat, aniž bych musel postupně proklikávat celý seznam záložek?

Jo na tohle používám šikovnej free prográmek AM-DeadLink, který umí provést kontrolu ve všech prohlížečích. Jednou za čas jej spustím a automaticky prokontroluje všechny odkazy a podá přehledné info o neexistujících odkazech, přesměrováních atd. Navíc je i v češtině.

deadlink.htm

Craft