Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neplatné linky

Během práce na Internetu se mi v záložkách nahromadila spousta www adres. Postupem času však už některé odkazují na neexistující stránky. Dá se nějak tyto adresy zkontrolovat a odmazat, aniž bych musel postupně proklikávat celý seznam záložek?

Když už hovoříte o vyexpedování odkazů z Opery do IE, tak bych se rád zeptal, jak to udělat. Již jsem tento dotaz v Poradně položil, ale nikdo mi neodpověděl (viz http://pc.poradna.net/question/view/97029-export-im port-zalozek-z-opery-9-do-ie-7). Mám IE7 a při pokusech o převedení oblíbených z Opery 9.1 to dopadlo následovně:
Zkoušel jsem 3 způsoby:
1. Import záložek ovládaný z IE 7: Soubor -> Import a export... -> Průvodce importem a exportem
Po zadání zdroje (opera6.adr) a cíle (Oblíbené položky) mi bylo po kliknutí na Dokončit oznámeno: "Toto není platný soubor záložek".
2. Export záložek ovládaný z Opery: Soubor -> Import a export -> Exportovat záložky Opery...
Export se sice zdaří, ale ve složce Oblíbené položky je umístěn soubor záložek opera6.adr, který však IE 7 nedokáže použít, max. jej otevře a vše je nutno manuálně převádět.
3. Pro přenesení resp. konverzi záložek Opery do Oblíbených IE 7 jsem použil Bookmark Exporter. Všechno by bylo OK, kdyby ten program uměl českou diakritiku. Takto je třeba opět manuálně opravovat názvy složek i jednotlivých odkazů.

Já v Opeře dělám export do HTML souboru, pak ten soubor otevřu třeba v Notepadu, najdu řádek s určením kódování (hned někde nahoře do desátého řádku), něco jako
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
nevím z hlavy, jaké tam je. Každopádně to přepíšu na
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
soubor uložím, dám v IE import. Je to pro něj platný soubor záložek a navíc si to IE vezme i s diakritikou.

Jo na tohle používám šikovnej free prográmek AM-DeadLink, který umí provést kontrolu ve všech prohlížečích. Jednou za čas jej spustím a automaticky prokontroluje všechny odkazy a podá přehledné info o neexistujících odkazech, přesměrováních atd. Navíc je i v češtině.

deadlink.htm

Craft