Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem resetovani windos

Zdravim mam problem nejspis windowsi dela mi to 3 dny a uz nevim co s tim mel sem win8.1 a nepomohla ani reinstalace ani install win 10 zkousel jsem ruzne navody z internetu a stejne to nepomohlo tak snad tu nekdo poradi.Nevim co k tomu vic dodat za infomace protoze vubec nevim ceho se ta chyba tyka. Treba 15x za den se mi resetuje pc a napise to .. v pocitaci doslo k problemu a je treba ho restartovat prave shromazdujeme info. o chybach a nasledne provedeme restartovani reseni problemu muzete pozdeji najit online. System service exception (dxgmms.sys), kmode not handled (ntfs.sys). A dalsi takovy chyby.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Měl problém na Win8 a následně i na Win10. To asi nebude Javou ani Esetem...

ted si prečítaj svoju vetu.... hlavne tu prvu cast osobitne a potom druhu cast osobitne, a ted povedz co mali, maju nebo mozu mat OS spolocne ak neni instalovany nacisto,... nikde sa nezminil ze by to instaloval na cisto (aspon ja to tam nevidim, ale mozno jsem i ja slepej)... možno to predsa len bude tretím softwareom? (totiž na 2 OS rovnaka chyba pricom "maju" "nemau" spolocne "nic"... ak to vlastne chapeš. :) jinak ešte bych povedal že u mne ikony mizli pri urcitej verzi javy :) ale rovnaky problem a vzdy je iny zdroj problemu,.... zaujimave a divne.... no vo Win8.x vidim prvi krat ze sa dany problem vyskytol.

p.s. vo win10 som videl asi 6 tem v roznych forach (presneji 4 fora, 2 na nejakej bordel stranke neprehlednej) ale neviem v ktorych, a uz to ani neviem najst, rad bych dal linky, ale psal jsem uz ze jsem rano preformatoval SSD a tym padom mi zmizla i historie i vse.

podla mna chyba nieje v OS, lebo preinstalovanim by zmizla, skor v urcitom software ktory nainstaloval i do win10, a ktory mal predtym vo win8.x
ale mozno mas pravdu, mozno je chyba predsa len inde.... No nemozes vylucit javu a eset, kdyz to nevivratis inym cielom problemu. (možno tažšie pochopíš ak vôbec)

Já to tak neberu. Pokud se mu najednou začne restartovat počítač, nepomůže přeinstalace toho samého systému ani instalace nového, tak to nevidím na chybu software. Java ani Eset restartovaní počítače nezpůsobuje
Jak se instaluje Windows 8.1 (ktery jak psal v prvnim prispevku, ze preinstaloval) na necisto? To není upgrade na Windows 10.

K tomu mizení složek, pokud by to bylo tak, jak jsi psal, že ten problém má 30% uživatelů Windows 10, tak je toho plný internet. :-P

tak ted sem to poplietol uz ja XDDDDDDDDDDD ja jsem kokot,.... -.- (vlastne ma zmiatol i pedrosoo) sakra mam tu cigansky gulas zo psieho mäsa --- jo vlastne Pan Fiala v pripade esetu a javy nereagoval na pedrosovu cast o ikonach ale priamo k tazatelovi.
vlastne som tu zamiesal neco malo z temy "miznuce ikony" XDDDDDDDDDDDDD - p.s. tak ne nezamiesal, skor len nabral z Pedrosovho hrnca.
tak sry,...
hlavne by sa bodlo kdyby uz tazatel napisal hardware,.... tuna skutocne bude chyba bud v zdroji nebo v zakladnej doske, popripade i v inde...

V tom prípade zmaž moje komenty v tomto dotaze od casu 21:00 (jak psal pedrosoo, už si úplný popletko XD) nechaj len tento co ted pisu. Dík Fiala
---
:( ted vyzniem ako keby som bol nadrogach XD (ešte že som hned zmazal posledny edit v predchozim prispevku) jinak by ste ma povazovali za kretena XD