Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna po kliknutí na webu

Ahoj lidi potřeboval bych poradit jak na webu docílit tohohle:

Budu mít např. tabulku s odkazy:
Home
Kontakt
Galerie

Potřebuju aby se po kliknutí na odkaz "Galerie" vypadala tabulka takhle:

Home
Kontakt
Galerie
- Foto
- Obrázky

Tato změna se musí provést bez toho aniž by se znovu načítala či se stránka přesměrovala.
Doufám že jsem to napsal tak že jste to pochopili a snad mi někdo pomůže...
Díky moc za pomoc

To co chceš (aby se znovu nenačítala), by šlo třeba udělat v javascriptu. Problém je pouze v tom, že kdo bude mít javascript vypnutý, nebude mu to fungovat a pokud bude v javascriptu celé menu, nebude jej mít celé.
Dle mého názoru, by bylo lepší nevětvit menu, ale po kliknutí by se otevřela stránka, kde by byly dva sloupce náhledů s jednotlivými galeriemi např.:

obrázky | foto
anim gif | dovolená 2006
pozadí | mejdan u Paula
tlačítka | výlet na Bezděz
ikony | pitva chrousta

edit://a není větší otrava, když člověk klikne, a rozvětví se mu menu, na další položku už se bojí kliknout, aby se to zase jen nerozvětvilo. Nebylo by lepší, když větvit, aby se to rozbalilo při najetí myší (hover)?