Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknutí PC

prosím vás mam problém při najetí do nějakého souboru (tento počítač,ikony atd.)se mi zasekne počítač a nasledně mi zbý jen restart nevíte co s tim?Děkuju :-|

loading...

Podle úrovně položeného dotazu soudím, že tazatel má WinXP (nic ve zlým, WinXP jsou momentálně nejrozšířenější mezi "IT nepolíbenou" veřejností), ale o tom hardwaru se mohl trošičku víc rozepsat :-) Ta závada může být způsobená třeba i vadným harddiskem, už jsem se s tím setkal.

EDIT: sakra, pozdě, pomalu píšu :-)

IT promiskuitní jednotlivci poletují mezi WinXP, Win2K(3), Linuxem, *BSD, Solarisem, občas zabrousí i k Win98 nebo nedejbože se vrátí k prehistorickému DOSu

Z řečeného lze tedy prostou logickou úvahou dovodit, že Windows Vista používají buď úplní zvrhlíci, anebo naopak jedinci s frigidním či impotentním vzorcem chování... WOW!

Já mu rozumím - pokusí se otevřít "Tento počítač" a ztuhne mu komp. Totéž při kliknutí na jakoukoliv ikonu. To může být nabouraná instalace Woken, vir, chyba hardwaru (třeba i ten hadr, měl jsem v prackách Maxtor, kterej zatuhnul na jednom vadným sektoru, normálně se vypnul)...

No, tamto PC najelo do Woken, dalo se na něm dělat, ale když si na něm chtěl přehrát jednu konkrétní empétrojku, tak se to ve třetině hryzlo a musel natvrdo restartovat. Zkus si jen pro tu prdel udělat chkdsk s testem povrchu. Pokud projde bez chyb, tak to samozřejmě diskem není. Zkus to taky proskenovat na breberky, ať máš jistotu.