Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknutí PC

prosím vás mam problém při najetí do nějakého souboru (tento počítač,ikony atd.)se mi zasekne počítač a nasledně mi zbý jen restart nevíte co s tim?Děkuju :-|

loading...

Podle úrovně položeného dotazu soudím, že tazatel má WinXP (nic ve zlým, WinXP jsou momentálně nejrozšířenější mezi "IT nepolíbenou" veřejností), ale o tom hardwaru se mohl trošičku víc rozepsat :-) Ta závada může být způsobená třeba i vadným harddiskem, už jsem se s tím setkal.

EDIT: sakra, pozdě, pomalu píšu :-)

IT promiskuitní jednotlivci poletují mezi WinXP, Win2K(3), Linuxem, *BSD, Solarisem, občas zabrousí i k Win98 nebo nedejbože se vrátí k prehistorickému DOSu

Z řečeného lze tedy prostou logickou úvahou dovodit, že Windows Vista používají buď úplní zvrhlíci, anebo naopak jedinci s frigidním či impotentním vzorcem chování... WOW!