Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chce někdo CompactFlash - IDE (44pin) adaptér?

Zdravím,
objevil jsem na internetu zajímavý internetový obchod, bohužel v zahraničí. Zajímám se o redukce pro IDE rozhraní notebooku (IDE 44 pin) na CompactFlash. Tedy využití CompactFlash karty (rychlé a značkové) jako pevného disku ("SSD"). Při dnešních cenách kartiček určitě zajímavé! (16 GB SSD disk - např. od Sandisku)

Chci si redukci objednat (bohužel u nás jsem na podobný obchod nenarazil), jen mne trochu vadí cena poštovného. Uvažoval jsem nad tím, že pokud by nás bylo víc, poštovné by vyšlo na pár korun. Případně vše zajistím.

Pokud by jste měli zájem, napište na mail ccshop(at)seznam(DOT)cz a já se vám ozvu již z oficiálního mailu.

Vzhůru k SDD :)

Když jsem článek četl, čekal jsem, že bude alespoň dva roky starý. K mému údivu je úplně čerstvý. :-/ Některým lidem bych snad i zakázal takovouto činnost provozovat.
Každopádně pořád nemohu kápnout na to, jak to autor myslel s tím zálohováním? Když to tam dá místo HDD, co tedy bude zálohovat?