Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "neviditelne" spustenie programu.

Ako zabezpecit spustenei programu bez toho aby to user videl? Predpokladam, ze pridanim do registrov zabezpecim spustenie po starte a pridanim do sluzieb "neviditelnost"? Alebo to zavisi od samotneho programu?
Myslim, ze som to uz robil len si nespominam ako;o)

Záleží to na programu.
Pokud program není napsán, aby běžel skrytě, těžko jej skryješ natavením v registrech.

Některé programy můžeš spustit jako službu (pokud se s tím vyrovnají). Na to existují nástroje přímo od MS. Program, který po startu zobrazí okénko a bude čekat na stisk klávesy jako služba napojede.

Každopádně to uživatel uvidí v seznamu procesů, pokud se v něm vyzná.

nevim, programuju naky patek ale myslim si ze je jednodussi spustit ho neviditelnej nez s vyssimi pravy...

tak reknete v cem to mate napsany a my vam pak sem muzeme dat kod...
jestli Vam jde o to ze nemate kod ale jen onen tajuplny program, tak udelejte jinej program kterej zasila zpravy programu A,

cekam na odpoved