Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade PC

Ahoj,
Mám doma jeden starší PC, využívaný jen na Internet a základní fce + office. I přesto se v poseldní době začal dost sekat po nějáke době práce na něm...
Tak se chci zeptat co by se dalo nejlíp updatovat aby běžěl plynule..? Popřípadě jestli je lepší koupit nový?
V příloze specifikace, deska je ASrock. Nepomohlo ani přeinstalování a upgrade na win10.
Díky za užitečné rady.

Nebudeme si nalhávat, ale PC je jiz trochu stařík ovšem na běžnou práci by měl stále stačit, pokud jsem správně pochopil, tak po zapnutí jede dobře ale po nekolika minutách/hodinách práce se zpomaluje.
nejprve bych kouknul dovnitř case, jestli nejsou chladiče zaneseny prachem, pokud ano vyfoukat, pokud ne mohlo by to dělat stáří systému - tudíž čistý reinstal.
A co updatovat pro lepsí výkon? nevidím jaký typ RAM máte (DDR2/DDR3), ale jestli by něco zlepšilo svižnost je to určitě SSD disk - ano i přes pomalejší SATA 3Gbps by stále bylo rychlejší než klasický pevný disk. Ovšem úplně nejlepší by byla koupě úplně nového PC pro kancelářskou práci - není problém koupit do 7000 bez SSD(1500) a OS(okolo 2500). Snad jsem zodpověděl Váš dotaz dostatečně.