Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zomrety disk?

nahodil som novy system na novy disk, postahoval nejake data zo stareho, teraz chcem pokracovat, pripojim stary na u\sb a hlasi ze disk nieje naformatovany. Ked pozriem nan minitool partition, vidim aj rozdelenie, aj subory (to budu asi len nazvy niekde ulozene). Zatial na to nesaham, aby som nepokazil viac ako sa da . . . Nejaky napad? Ked ho vlozim do ntb, zacne bootovat, nabehne logo xp, chvilku bezia stvorceky, potom BSOD s 0x0000024 . . . Nieco som nasiel na nete, jedna sa mi vase osobne skusenosti . . . ak iekto ma.

mam ho pripojeny cez USB k ntb . . . nasiel som na minitool partition Wizard polozku chekk file system, tak uvidim . . . len pri teste vypisal nejake chyby, tak uvidim, pustim to na prvu particiu, uvidim. Na druhej mam data, z nich by som rad vydoloval zopar adresarov . . .

skntroloval som file system, prva particia je ako tak ok, stiahol som nejake data. Ale stale nevidim druhu particiu. len v minitool partition wizard, spravil som aj chek file system, al e na druhu particiu sa nedostanem, tu vidim obidve. v tom minitool je rebuild mbr, aj moznost partition recovery .... vidim aj pociatocny a koncovy sektor . . . tak neviem . . . idem pozriet.

Ale stale nevidim druhu particiu. len v minitool partition wizard

ty to máš furt připojené přes usb? linuxy (třeba boot partition managery) vidí více oddílů na externím disku, windows ne.

1) přidej ten disk do stoláku přes sata = jako druhý interní disk.
2) zkontroluj si na něm co chceš, ale bacha na to, abys při pochybných opravách nepřepsal původní disk v pc.
3) data zkopíruj na notebuk přes síť nebo přes flashku.

ufff, uz je to ako tak, diky human0id . . . vynikajuci prg, stiahol som zopar makier, ktore by som nerad vyrabal znova . . . ostatne foto a pod by som nasiel na fleskach, diskoch . . . .
dnes som chcel este nieco stiahnut z prvej particie, a pripojila sa aj druha . . . tak som rychlo kopiroval :-) . . . ked vydychnem, pozrem na to, ci bude este funkcny a ci sa da nanho spolahnut . . . . chlapi, dik.