Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopirovani DVD disku

stala se mi takova nemila vec pri kopirovani dvd do pocitace mi to pokazdy napise cyklicka redudantni kontrola vzdycky u konce kopirovani tak u 10-20 sekund zkousel sem dve mechaniky a asi 6 dvd disku ktere predtim normalne sli zkopirovat........poradte co stim je pls. DIK

Zmena titulku z: kopirovani diku (JaFi)

výrobce boardu je naprostý trus, ale tím to být nemusí. předpokládám že máš nainstalovaný ovladač k chipsetu.
o přetaktování nepíšeš, budem opět předpokládat že není - to by jinak byla první příčina.
zkus si otestovat paměti memtestem (dá se stáhnout z netu, mají ho bootovatelná cd s linuxem jako spouštěcí volbu).
nebo si půjč od známého paměti a otestujte co to dělá u tebe.

memtest sem pustil a nechal bezet a v pohode......ramku mam 256 asi +-2roky starou stejne jako procak.....a k tomu 512 asi 3 tejdny starou......zkousel sem kopirovat treba avi soubory z dvd media a to jde v pohode....nekopiruje to jenom filmy v dvd kvalite at uz vypaleny nebo original........myslite teda ze by to moch delat procesor????? jeste zkusim vyndat jednu ramku a prostridat to ale jinak uz newim :( co s tim je kram jeden

mYslel sem to tak, ze mi nejde kopirovat z dvd mechaniky do pocitace(na HDD :)),ale jenom filmy v dvd kvalite, treba normalni .avi soubory na dvd mediu jdou v pohode.Ty filmy nemaji zadnou ochranu a nejsou ani poskrabany media, ani spatne vypaleny. Nejde mi to od dnesniho rana. Vcera to vsechno slapalo jako hodinky.Mechanika je pul roku stara. Zkousel sem i prohodit ramky, ale nepomohlo to.Doufam ze je tomu srozumitelny.:-)

Zdravím,no,je-li to pálené DVDčko,tak bylo zřejmě špatně vypálené/velká rychlost/,u lisovaného by to mohla dělat nějaká ochrana.
Mne osobně se to také již několikrát stalo,jak na CDčkách,tak DVDčkách a nepomohlo prakticky nic!
Ale taková placka jde normálně přehrávat v PC,až na to kopírování:-/

I turistický salám má omezenou trvanlivost, DVD taky.
Zkus to u kolegy, i když to nemá vypovídací hodnotu,
jeho mechanika může mít lepší opravu chyb.
Ovšem 6 DVD disků asi těžko odešlo najednou.
Zkontroluj nastavení UDMA pro Aktuální režim u řadičů
a taky bych stáhnul pro sichr novější ovladače k desce.