Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopirovani DVD disku

stala se mi takova nemila vec pri kopirovani dvd do pocitace mi to pokazdy napise cyklicka redudantni kontrola vzdycky u konce kopirovani tak u 10-20 sekund zkousel sem dve mechaniky a asi 6 dvd disku ktere predtim normalne sli zkopirovat........poradte co stim je pls. DIK

Zmena titulku z: kopirovani diku (JaFi)

I turistický salám má omezenou trvanlivost, DVD taky.
Zkus to u kolegy, i když to nemá vypovídací hodnotu,
jeho mechanika může mít lepší opravu chyb.
Ovšem 6 DVD disků asi těžko odešlo najednou.
Zkontroluj nastavení UDMA pro Aktuální režim u řadičů
a taky bych stáhnul pro sichr novější ovladače k desce.