Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber vhodneho MP3 prehravace

Ahoj, odesel mi MP3 prehravac a chci si koupit novy. Mam par svych tajnych tipu, ale jsem zvedav na vase zkusenosti a napady... :)

Kriteria podle dulezitosti:
- s flash pameti alespon 256MB
- kvalitni zvuk
- robustni konstrukce, obzvlast kryt baterie aby nestal za starou backoru
- USB Mass storage
- cena kolem 2000 Kc
- napajeni AA nebo AAA clankem (NE vestaveny akumulator!)
- staci mi MP3/WMA formaty, podpora VBR
- s klasickym konektorem Jack 3,5
- rozumne citelny displej
- potesil by klasicky velky USB konektor, aby clovek nemusel tahat s sebou kablik

Nepotrebuju sluchatka, barevny displej, slot na pametovou kartu, FM tuner, sluchatka, diktafon a podobne zhuverilosti.

Diky za napady. Az podezrele moc kriterii splnuji i ty nejlevnejsi prehravace, treba TEAC, jenomze to hlavni - kvalitni zvuk - tam asi zaruceno nebude...

...Nepotrebuju sluchatka, barevny displej, slot na pametovou kartu, FM tuner, sluchatka, diktafon a podobne zhuverilosti...

Souhlasím s nepotřebností všech vyjmenovaných zhůvěřilostí až na slot pro paměťovou kartu, toho bych se nezříkal.

Jinak já mám standardní 4GB iPod, ale když jsem si koupil nový mobil (Motorola V6 maxx), tak rozdíl v kvalitě zvuku nepoznám. Mobil má navíc až 2 GB MicroSD.

K tomu slotu - doted jsem mel prehravac s 256MB a stacilo mi to. Ackoliv mel slot, nikdy jsem jej nevyuzil. V dnesni dobe, kdy i ty temer nejlevejsi prehravace zacinaji na 512MB, v nem nevidim pridanou hodnotu pro me. Ani jako flash disk - rychlost zapisu na tato zarizeni je - i pres proklamovanou podporu USB 2.0 - zalostna.

Povím ti to takhle, já model Lyra koupil taky v akci skoro za polovic. Dal jsem do ní hudbu a pár týdnů/měsíců běžela bez problému, sice mi trochu vadil méně kvalitní zvuk ale pohoda. Jednoho krásného večera Lyru zapnu a místo názvů písniček na display běžely kostičky, čtverečky a trojůhelníčky. At jsem "play" mačkal jak utrženej ze řetězu, nehrálo to a nehrálo. Fungovala jako dokonalá flashka ale byla koupena za jiným účelem. Tak šla na reklamaci, personál obchodu mile reklamaci přijal a poslal ji na opravu. Za pár týdnů jsem ji měl zpět. Nandal jsem do ní novou hudbu, pár týdnů po večerech poslouchám a opět uplně stejná závada. Prostě jednoho dne jsem ji zapnul, pohoda. Druhý den ji zapnu, a sleduji zase kostičky, čtverečky a trojůhelníčky.
Další reklamace. Když jsem 2* opravený přehrávač přebíral dostal jsem toto černé na bílém:
"Poškozen ovládací software nevhodným zásahem počítače. Neodpojujte USB kabel během přenosu dat, neukládejte do něj soubory, které tam nepatří. Provedena nová instalace software - nejedná se o opravu ve smyslu zákona."
Sice si nejsem vědom že bych USBčko vytrhl z PC v polovině kopírování nějaké písničky, ale řekl jsem si budiž, protože jsem vědomě neodpojoval nejdříve softwarově (bezpečně odebrat hardware), ale prostě jsem kabel po ukončení kopírování vytáhl z PC. Tak jsem tentokrát postupoval přesně dle návodu, odpojoval softwarově a když se dnes podívám na display MP3 přehrávače, opět sleduji vesele poskakující kostičky, čtverečky a trojůhelníčky.
A JESTLI SI TOHLE CELÝ PŘEČET TAK SI FAKT DOBREJ.