Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber vhodneho MP3 prehravace

Ahoj, odesel mi MP3 prehravac a chci si koupit novy. Mam par svych tajnych tipu, ale jsem zvedav na vase zkusenosti a napady... :)

Kriteria podle dulezitosti:
- s flash pameti alespon 256MB
- kvalitni zvuk
- robustni konstrukce, obzvlast kryt baterie aby nestal za starou backoru
- USB Mass storage
- cena kolem 2000 Kc
- napajeni AA nebo AAA clankem (NE vestaveny akumulator!)
- staci mi MP3/WMA formaty, podpora VBR
- s klasickym konektorem Jack 3,5
- rozumne citelny displej
- potesil by klasicky velky USB konektor, aby clovek nemusel tahat s sebou kablik

Nepotrebuju sluchatka, barevny displej, slot na pametovou kartu, FM tuner, sluchatka, diktafon a podobne zhuverilosti.

Diky za napady. Az podezrele moc kriterii splnuji i ty nejlevnejsi prehravace, treba TEAC, jenomze to hlavni - kvalitni zvuk - tam asi zaruceno nebude...

Povím ti to takhle, já model Lyra koupil taky v akci skoro za polovic. Dal jsem do ní hudbu a pár týdnů/měsíců běžela bez problému, sice mi trochu vadil méně kvalitní zvuk ale pohoda. Jednoho krásného večera Lyru zapnu a místo názvů písniček na display běžely kostičky, čtverečky a trojůhelníčky. At jsem "play" mačkal jak utrženej ze řetězu, nehrálo to a nehrálo. Fungovala jako dokonalá flashka ale byla koupena za jiným účelem. Tak šla na reklamaci, personál obchodu mile reklamaci přijal a poslal ji na opravu. Za pár týdnů jsem ji měl zpět. Nandal jsem do ní novou hudbu, pár týdnů po večerech poslouchám a opět uplně stejná závada. Prostě jednoho dne jsem ji zapnul, pohoda. Druhý den ji zapnu, a sleduji zase kostičky, čtverečky a trojůhelníčky.
Další reklamace. Když jsem 2* opravený přehrávač přebíral dostal jsem toto černé na bílém:
"Poškozen ovládací software nevhodným zásahem počítače. Neodpojujte USB kabel během přenosu dat, neukládejte do něj soubory, které tam nepatří. Provedena nová instalace software - nejedná se o opravu ve smyslu zákona."
Sice si nejsem vědom že bych USBčko vytrhl z PC v polovině kopírování nějaké písničky, ale řekl jsem si budiž, protože jsem vědomě neodpojoval nejdříve softwarově (bezpečně odebrat hardware), ale prostě jsem kabel po ukončení kopírování vytáhl z PC. Tak jsem tentokrát postupoval přesně dle návodu, odpojoval softwarově a když se dnes podívám na display MP3 přehrávače, opět sleduji vesele poskakující kostičky, čtverečky a trojůhelníčky.
A JESTLI SI TOHLE CELÝ PŘEČET TAK SI FAKT DOBREJ.