Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání skrytých titulků

Nazdar všichni,

moje známá řeší problém, jak nahrávat pořady se skrytými titulky. Potřebuje toho nahrávat velká kvanta (zabývá se sledováním jejich kvality). Uvažuje o tom koupit digi videokameru s dostatečně velkým HD, tu postavit před telku a nahrávat třeba 2 dny v kuse. Toto řešení mi v dnešní době připadá dost blbé, navíc i drahé (vyhlédnutá kamera stojí cca 18 tisíc).

Nemáte tip, jak toho dosáhnout lepším a levnějším způsobem? Skryté titulky (str. 888 teletextu) musí být barevné stejně jako na telce a samozřejmě korektně zobrazovat české znaky. PCček má k dispozici několik. Není nějaká TV karta, která by to uměla?

Dík za tipy

V časopise Computer, který vyšel 8. března 2007, č.5/07, je na str.68 - 80 článek "Digitalizace neuteče" v němž je velký test interních a externích digitálních tunerů. Domnívám se, že lze nalézt takový, který by Vašim potřebám vyhovoval. Nejlépe si požádat o zaslání uvedeného časopisu Computer č.5/07 vydavatele časopisu.