Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - downgrade

Zdravím,

potřeboval bych si koupit multilicenci na Windows 10, ale nikde ji nemůžu najít. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jestli vůbec je takováto licence k sehnání.
Potom bych se chtěl zeptat, když si koupím originál Windows 10, jestli je možné jej přeinstalovat na Win 7. Díky za rady a info.

M. K.

Multilicencia je ale to je draha a dovolit si to mozu len velke firmy.
A ked si kupis Windows 10 tak si musis kupit aj Windows 7 ked chces legalne pouzivat najprv Windows 10 a potom 7!!! To je logicke nie ?! :-D
Ale z Windows 10 nebudes asi vediet downgradeovat na 7 pokial si ju nemal tam predtym nainstalovanu,,, jedine ze by si najprv nainstaloval Windows 7 a potom na to Windowss 10.

když si koupím originál Windows 10, jestli je možné jej přeinstalovat na Win 7.

nejde to u home verzí.
běžně to nejde s už neprodávanými systémy (xp-w7). pro firemní zákazníky se to řeší aktivací na některý minulý klíč od prodejce.

nějakých 10 licencí win není multilicence, to možná vydyndáš u libovolného prodejce nevelkou množstevní slevu.
ms má nepřehledný guláš ve firemních licencích, které ani cenově nevycházejí bůhvíjak líp. jen se s nimi jednoduššeji řeší aktivace.