Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Médium DVD-RW Sony - co to tam je ?

Dobrý den,

koupil jsem si DVD-RW Sony 1x-2x 4,7GB a je na něm nějaký soubor Track01.cda. Co to je ? Když ten disk vložím, automaticky se spustí WMP, ale nic se nepřehrává (no možná je to tím, že mám WIN 98 a WMP 7). Už jsem na ten disk i něco vypálil a pak jsem ho v Neru celý zase vymazal (úplné vymazání), a světe div se, ten soubor je tam zas. Nevíte někdo, co to je ?

No podle .cdase rozhodně jedná o audio song, proč je ale na novém nosiči a ještě k tomu nejde smazat mi pořád nějak nejde do hlavy. Zkus ho přehrát na jiném počítači s novějším WIN a WMP nebo jiném přehrávači, nebo navštívit prodejce či webové stránky výrobce.
Do budoucna bych kupoval DVD-RW Imation při nejlepším Verbatim. Oboje jdou až 4x a s nesmazatelným songem jsem se u nich ještě nesetkal.

Jestli to není tím, že u tohohle média výrobce nějak předpokládá použití pro hudbu. Nebo je to nějaká firemní upoutávka. Každopádně je skutečně divné, že ani po úplném vymazání přes Nero ten soubor nezmizí. Zkusím to tedy jak říkáte ve Win XP a novějším WMP a uvidíme. Sám jsem zvědav.

mě tohle dělá u každého prázdného DVD-R(W) i DVD+R(W) média. Pokud mám povolen autostart ve Win9x, spustí se mi Winamp a nahlásí, že je tam audiostopa o délce 255 minut. IMHO je to chyba ve Woknech (konkrétně souboru CDFS.SYS), protože WinXP nic takovýho na disku nevidí. Neřešil bych to.