Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Médium DVD-RW Sony - co to tam je ?

Dobrý den,

koupil jsem si DVD-RW Sony 1x-2x 4,7GB a je na něm nějaký soubor Track01.cda. Co to je ? Když ten disk vložím, automaticky se spustí WMP, ale nic se nepřehrává (no možná je to tím, že mám WIN 98 a WMP 7). Už jsem na ten disk i něco vypálil a pak jsem ho v Neru celý zase vymazal (úplné vymazání), a světe div se, ten soubor je tam zas. Nevíte někdo, co to je ?

mě tohle dělá u každého prázdného DVD-R(W) i DVD+R(W) média. Pokud mám povolen autostart ve Win9x, spustí se mi Winamp a nahlásí, že je tam audiostopa o délce 255 minut. IMHO je to chyba ve Woknech (konkrétně souboru CDFS.SYS), protože WinXP nic takovýho na disku nevidí. Neřešil bych to.