Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registr WIN 98 - scanreg pod DOSem - problém

Dobrý den,

mám takový problémek. Když se ve WIN98 přepnu do režimu MS DOS a spustím "scanreg" (s parametrem /fix), tak po skončení opravy registru mi už nenastartují Windows, musím použít Ctrl+Alt+Del, pak mi to nabídne Nouzový režim, ale když zvolím normální start, tak jede všechno v pohodě. Nevíte někdo, proč mi to nezrestartuje už po exitu z režimu DOS ? Díky za odpověď.

Hmm.. před pár dny jsem udělal špatnou zkušenost s Paragon HDD Manažerem (je to i tady někde v této poradně), takže se mi právě moc do systémových utilit nechtělo (sice se to týkalo trochu něčeho jiného, ale přesto) a zkusil jsem tedy čistit registr přes nástroje přímo ve Win. Asi ale zkusím zase nějaký nástroj :-|, TuneUp jsem měl i dřív, ten by měl být bez problémů