Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Enermax NAXN 500W

Dobrý den. Má někdo skušenosti s tímto zdrojem Enermax NAXN 500W. Uvažuji o koupy ale nejsem si jist výběrem. Popřípadně alternativa. Potřebuji pro své 6 jádro nějaký slušný z 8pin pro cpu a s kabelem pro grafickou kartu radeon hd 7790. Děkuji.

Proč tady všichni cpou jen Seasony? Ano, aktuálně mám též Season, ale mám DOBRÉ zkušenosti se zdrojy Enermax a Corsair. Občas něco totiž postavím rodině, známému či tak a některé sestavy už mají přes 6-7 let na jednom z výše jmenovaných zdrojů a všechny doteď bez chyb fungují. Takže nevím co je za problém.

a čo iného majú radiť ? corsair je prezlečený seasonic,enermax už de facto neexistuje,bol odkúpený firmou seasonic ,evolve sú rizikové šroty,trust je nebezpečný,polofunkčný elektronický odpad,fsp group alias fortron predávaný v cz/sk pochádza z väčšej časti z dielní partis s.r.o.,čo je tiež skôr domáca pyrotechnika ako zdroj,tak čo sa dá bez rizika odporučiť ? profesionálne zdroje za niekolko tisíc, to si nie každý môže dovoliť,OEM Delta,ktoré sa vyrábajú na objednávku,to si takisto nemôže každý dovoliť...čo bolo pred 7-mi rokmi,to už je dnes väčšinou niekde úplne inde...aj ja mám napr. quantum fireball disky z roku 1983 a fungujú lavou zadnou,ale quantum už dávno neexistuje,takže odvolávať sa na to je trochu úplne mimo,rovnako ako na zdroje a výrobcov,ktorí tu boli pred x rokmi a dnes už neexistujú....