Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fastshare a SynologyDS

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli někdo nemá hotový "fastshare.host" soubor, či zda někdo pomůže s jeho vytvořením?

Zde je nějaký soubor na stažení a je zde napsán i postup... hmm, pro někoho, kdo ví o co jde :-(
fastshare.host

index.php
Zde to už i řešili, ale ve finále tam napsal, že už na to přišel a nějaký podrobnější způsob pro úplného lajka ohledně Linuxu a dosažení cíle, tam napsáno není. Pouze překopírován readme.

Díky za pomoc

noo, to jsem si myslel taky, ale buď přehlížím úplnou prkotinu, nebo nevím.

Ok, mám stažený zip, rozbalil jsem a tady jsem skončil. Co kde spustit?
Psal tam něco o kompilaci, ale v čem? Já rozumím tomu php souboru, i tomu codu(vím co je v něm napsaný), ale jak z toho vytvořit ten .host soubor?

Download source as .zip file via download button on GitHub. Alternatively, you can clone the whole repository to you local directory with command git clone fastshare.host.git.
Unzip downloaded .zip file via unzip fastshare.host-master.zip.
Run make
You will now see a newly created file fastsharecz.host. Download this file into your Synology.

Tak jestli můžu, je tady napsáno:
1. stáhněte zip soubor --- MAM
2. rozbalte --- MAM (jsou tam host.php, README, Makefile, LICENSE, INFO)
3. spusť MAKE --- kde? (mám nějak otevřít tu php stránku a tam to bude? Mám jen WIN, nemám na něm Apache atd. Přímo v Diskstation? To bohužel zatím taky nevím jak.)

Je mi jasný, že jsme "otravní", taky mě štve, když za mnou dojde někdo s nějakou úplnou prkotinou, pro mě... prostě nevím co dál...

Řeším ten samej problém, na pc mám win, stáhnul jsem zip archiv rozbalil, vznikne x souborů. Je tam psané že se v Linuxu se má vytvořit pomocí souboru make, soubor pro synology, který tam pak nahraju. Problém je, že nemáme Linux :) Takže si soubor který, se nahrává do synology nemáme šanci vytvořit :) Nezvládne to někdo s Linuxem?

Cau,

mám host file přímo od fastshare, ale nefunguje (zkoušel jsem i z githubu). Psal jsem i na podporu fastshare, ale tam by nebyli schopni poradit.
Moje synology je DS415+ s DSM 5.2-5644 Update 5. Zkoušel jsem to i na dvou jiných DS214 a DS215. Vše dle návodu tzn. přidal do Download Station, ověřil uživatele, doposud vše ok.
Ale když jsem dám jakýkoliv soubor ke stažení, tak to 15 sekund chroustá a pak ve stavu píše CHYBA. Nemá to žádný debugg, takže nevím proč to nefunguje.

Děkuji za každou radu.

Pro všechny kterým nejde stahovat, Fastshare poskytuje oficialni host soubor, který funguje. synology-nas

1. Musíte v Download Station vypnout/smazat původní nefunkční plugin, který Synology bundluje (FastshareCz)
2. Importujte nový plugin, vyplňte username a heslo a ověřte
3. Jděte do nastavení svého účtu na user a ujistěte se že nemáte zaškrtnuté přímé stahování (Direct download).