Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fastshare a SynologyDS

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli někdo nemá hotový "fastshare.host" soubor, či zda někdo pomůže s jeho vytvořením?

Zde je nějaký soubor na stažení a je zde napsán i postup... hmm, pro někoho, kdo ví o co jde :-(
fastshare.host

index.php
Zde to už i řešili, ale ve finále tam napsal, že už na to přišel a nějaký podrobnější způsob pro úplného lajka ohledně Linuxu a dosažení cíle, tam napsáno není. Pouze překopírován readme.

Díky za pomoc

Pro všechny kterým nejde stahovat, Fastshare poskytuje oficialni host soubor, který funguje. synology-nas

1. Musíte v Download Station vypnout/smazat původní nefunkční plugin, který Synology bundluje (FastshareCz)
2. Importujte nový plugin, vyplňte username a heslo a ověřte
3. Jděte do nastavení svého účtu na user a ujistěte se že nemáte zaškrtnuté přímé stahování (Direct download).