Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10 a povinne aktualizacie

je nejaky rozdiel pri verzii Home a Pro co sa tyka povinnych aktualizacii?

Da sa vo verzii Pro nastavit nieco navyse (vybrat ktore chcem/nechcem) a zvolit rucne aktualizacie? Alebo je to rovnake v oboch verziach?

Prechod na W10 len planujem, ale bola by to riadna neprijemnost, keby sa system restartoval kedy sa mu zachce. PC vypinam/restarujem raz za niekolko mesiacov.

Diky za odpoved.

To ze sa da zakazat cela aktualizacna sluzba je dobra sprava. Teraz vo W7 to robim tak, ze ak sa casom nazbieraju nejake zaplaty a ja idem restartovat PC, tak kliknem na to a dam ich nainstalovat /2-3x za rok/.

Vo W10 teda vypnem aktualizacnu sluzbu. Ak potom pred planovanym restartom sluzbu zapnem, da sa nejako donutit, aby nejakym prikazom /batak/ si stiahlo vsetko co ma? W XP bol nejaky prepinac, tusim wuauclt /detecnow ak si dobre pamatam, ktory robil nieco podobne.