Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření odkazu z plochy

Dobrý večer.
Potřebuji vyřešit problém (pro laika).
Na pracovní ploše mám odkaz na inter.stránku,když na ní kliknu (na otevření stránky), tak se stránka neotevře ale naskočí nabídka k tisku. Jak to mohu napravit aby po kliknutí se otevřela Internetová stránka odkazu a né tisku?
děkuji.
[http://img105.imageshack.us/img105/5705/plochavf5.j pg]

Stáhnout znamená dostat ten soubor z internetu na svůj pevný disk.
Takže na té stránce kliknout pravým tlačítkem na to podtržené vedle slov
"Restores default associations for URL - Internet shortcuts" , zvolit "uložit cíl jako…" a stáhnout. Hlavně si pamatovat, kam se to stáhlo. Potom rozpakovat a sloučit.