Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustiť W 2000 prof

Pri zapnutí PC všetko pracuje normálne načítanie z HDD až do doby ked sa má objaviť logo "Windows 2000 Profesional" a hned za tym ikony na plochu.Logo len blikne a PC sa reštartuje.A stale dokola .Nejde to ani cez F8 - nudzový režim. Čokolvek vyberiem stale sa to po načítaní reštartuje.Chcel by som to spustiť aspoň v núdzovom režime lebo potrebujem z HDD dôležité súbory,a potom to už môžem preinštalovať celé.Ď.

A nastartovat z instalacniho CD do recovery console jsi zkoušel?
Další možností je požádat někoho, aby připojil tvůj disk do jiného počítače a pak soubory stáhnout.

Zkontroluj si, zda se v počítači neuvolnil paměťový modul. S odobným případem jsem se nedávno setkal a chovalo se to naprosto stejně.
Pak už mě napadají jen další možnosti jako:
- vadná paměť
- vadný disk
- odcházející deska
- vadný zdroj

Nedá mně, abych Samotného Velkého (ba největšího) nedoplnil: Hledej též problémy kolem grafické karty (povysunutá či vadná karta a tak podobně). A také jsem viděl podobné chování když kolega násilně utnul defragmentaci Pagefile.sys (byl tudíž poškozen) a zde, pochopitelně, pomohlo smazat tento soubor (jenomže, pro většinu lidí se z DOSu na NTFS proklatě blbě něco maže).