Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sluchátky

Nazdar, mám problém :-( od doby, co jsem si moje herní sluchátka koupil, jenom pořád šumí.Při vyšší hlasitosti se k tomu přidá i lehké "pískání". Ale když hlasitost dám na víc jak 70%, tak "pískání" přestane, ale šumění neustoupí.
-sluchátka se k PC připojují přes USB (zkoušel jsem to dát v mém PC do všech USB výstupů, ale nepomohlo to)
-mají mikrofon
-na sobě mají i ovládání hlasitosti, ale když stím pohnu, tak následuje to stejné, jako když zvyšuji hlasitost na PC
-mají zlatý USB konektor (píšou, že to má lépe přenášet data, zvuk má být kvalitnější, ale moc mě o tom nepřesvědčuje)

Kdyby někdo věděl co stím, tak mi prosím napište.
Za všechny odpovědi budu moc vděčný :-)

Jednoduse zkusit v jinem pocitaci, bude-li to delat taky, tak je reklamuj, nebude-li, je problem v pocitaci.

Ono to je ted takova moda USB sluchatka, no zvukova karta ma vystup obvykle Jack a sluchatka by se mela zapojovat tam, pokud jsi podlehl modni vlne, musis s podobnyma problemama pocitat.

jednoduche, nabootuj nejake live CD (Ubuntu treba) a zkus, zda to bude take delat, nebude-li je problem ve windows, kde ztezka rict, treba to vyresis preinstalaci, treba zkus stahnout novejsi ovladac zakladni desky. Bude-li to delat i v live OS, tak je problem na desce, spatne odstineno, delat se s tim neda nic ani na reklamaci to neni, proste kup normalni sluchatka s Jackem.