Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS VITA

Dobrý den. Uvažuji koupit ps vita ale nevím jaky je rozdíl mezi modely PCH 2003 , PCH 2000 , PCH 2016 a PS vita slim. Chtěl bych zakoupit tu nejnovější a nejlepší díky za odpověď. Hezký den.

Dobrý den.Byla my ukradena PS vita WiFi a SIM.Mám už novou pch 2016 a chci zjistit zda mam normálně zadat staré heslo na ID a zda ji někdo nespustil.Mám dlouho dobe zranění páteře.volal jsem na podporu a tam mi řekly ze naposled jsem stahoval neede for speed,ale ne jestli byla online.?diky za odpověď.

smartphone už mám ... Potřeboval jsem náhradu za moje PSP které je už staré a poškrábané. A ps vita je moje volba protože si na tom zahraju herní pecky jako The Walking Dead a to celé na cestovní konzoli takže tak. Proto chci PS VITA a ne Smartphone. Notebook mám taky takže tak. Ps vita je moje volba. Proč se to tady někomu dá jako mrtvá konzole ?

pretoze uz neexistuje dostatocne vela platforiem, tak si vymyslime dalsiu ze....
- pc
- ps
- xbox
...aj ked ps s xboxom sa uz jakz-takz zjednotili a niesu to konzole, ale klasicke pc co sa hw tyka

a dalej
- nintendo
- psp
- ps vita
...a este daco dalsie ak som zabudol.

Na vsetko su separatne hry na separatnych datovych nosicoch (pamat. karty, male dvdcka).

A nakoniec - vykonovo a co sa kvality grafiky tyka, to uz dobiehaju lepsie smartfony, ak ich uz aj nepredbehli.
Takze naco je komu konzola, ktorej jedinou vyhodou je, ze ju mozes celu drzat v ruke? Uz ani to nieje vyhoda, kedze mas smartfon....