Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wmp 11

dobry den, zoufale vas prosim o adresu nejake stranky, kde se da Windows Media Player 11 (pokud nepude 11, tak aspon 10) stahnout BEZ overovacich procedur (ja totiz nemam original win XP). Dekuji moc.

WMP11 je mnohem lepší než předchozí verze WMP. A to že je něco alternativní ještě neznamená že je to lepší, i když většina fanatiků to tak vnímá.

Co se týče organizace hudby v knihovně médií včetně rozsáhlé online databáze, to je něco co Media Player Classics ani Winamp nemůžou nabídnout ani omylem.

osobně tipuji že jsi WMP11 ani neviděl.