Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wmp 11

dobry den, zoufale vas prosim o adresu nejake stranky, kde se da Windows Media Player 11 (pokud nepude 11, tak aspon 10) stahnout BEZ overovacich procedur (ja totiz nemam original win XP). Dekuji moc.

PowerDVD jsem používal, konkrétně nějakou platinum verzi, jenže obraz byl na každé polovině obrazovky rozdílnej, nevim včem byl problém, prostě jsem to odinstaloval. Nyní jsem maximálně spokojen z VLC playerem, až na takovou drobnost, že mi při přechodu na další stopu občas skočí do defaultního nastavení a film se přehrává v originále a já musím ručně zvukovou stopu přepnout. Kdyby náhodou někdo veděl jak to nastavit trvale, bylo by to OK:-)

WMP11 je mnohem lepší než předchozí verze WMP. A to že je něco alternativní ještě neznamená že je to lepší, i když většina fanatiků to tak vnímá.

Co se týče organizace hudby v knihovně médií včetně rozsáhlé online databáze, to je něco co Media Player Classics ani Winamp nemůžou nabídnout ani omylem.

osobně tipuji že jsi WMP11 ani neviděl.

Pánové, tak mi prosím poraďte: v každém jiném playeru (mplayer classic, vlc, apod.) můžu při přehrávání filmu s duálním zvukem vybrat pravým tlačítkem zvukovou stopu, kterou chci poslouchat.
Jak se to dělá ve WMP11? Nahrál jsem známým nějaké seriály s duálním zvukem a připadá mi zbytečné jim kvůli tomu instalovat přehrávač... ale teď nějak v rychlosti nevím, jak jednoduše zařídit, aby se WMP choval použitelně. Pořád přehrává oba jazyky najednou. Jak zvolím zvukovou stopu?

Díky za tip. Po nainstalování ho sice WMP11 jako plugin rozpozná, ale v menu "Audio and language tracks" se žádné stopy bohužel neobjeví, takže asi nejde. Ještě si s tím zkusím pohrát.

Tohle stejně nepochopím: tak oni několik let vyvíjejí novou verzi Windows, podaří se jim udělat docela vydařený, snadno ovladatelný, bezpečný a stabilní systém pro koncové uživatele... a nejsou schopni tam dát použitelný přehrávač. Kdyby dali nějakému studentovi 5000,-Kč, tak jim během týdne jistě spíchne něco, co půjde i používat.
Co může být těžkého na tom, aby se dal přehrávač pauzovat mezerníkem?
Kdo může mít zájem poslouchat u vícejazyčných filmů všechny jazyky najednou?
Proč se nemůžou podívat do jakéhokoli freeware přehrávače, jak má takový přehrávač fungovat?
No nic.

Snažím se ho začít používat (resp. snažil jsem se - teď už rezignuju) po přechodu na Vistu. Připadalo mi, že když už se ten systém snaží být takový celkem multimediálně orientovaný, byla by škoda jeho vlastní možnosti přehrávání ani nevyzkoušet. Říkal jsem si, že je to třeba nezvyk, že nechám nějakej čas asociace souborů směřovat na WMP a uvidím. Ale už je to přecejenom pěknejch pár měsíců a nezvyk nějak nepřechází. :-/
Druhej důvod je, jak jsem už psal, že když počítačově méně gramotným známým vypálím nějaké seriály s duálním zvukem, musím jim kvůli tomu instalovat i nějaký ten "libovolný freeware přehrávač". Připadá mi absurdní, že to WMP nezvládne. Nechápu úmysl autorů, proč mixujou všechny jazykové stopy přes sebe a neumožní uživateli výběr.
To ne-pauzování mezerníkem jsem pochopil tak, že jde ze strany autorů WMP o jakýsi principiální truc (i když mi uniká, proč jim to stojí za to, když vidím, kolik lidí WMP jenom kvůli blbýmu mezerniku nepoužívá).

Prostě bych přivítal, kdyby se dalo na prachsprosté pouštění filmů používat něco, co je součástí Windows. Když už to tam je, tak nechápu, proč to nemůžou udělat pořádně, zvlášť když všichni ostatní to dělat pořádně mohou. Přídavné funkce jsou sice pěkné, ale když přehrávač selhává v elementárních dovednostech a navíc sere na pohodlné ovládání, člověk ho prostě za chvíli přestane používat.

no problem svym zpusobem je v tom ze se jedna o DirectShow prehravac - pokud v systemu ten kodek neni on to neprehraje - a urco znas ten maglajs po instalaci dvou super mega maxi kodek baliku - to je vylozene valka :-) urcite neni od veci stahnout graphedit vizualne zobrazi ktery splitter najede a ktere kodeky zacne prirazovat- na prehravaci defakto je rozpoznat typ souboru a houknout na splitter - to ze nepauzuje mezernikem ac cely svet tak pauzuje vypovida o jiste natvrdlosti :-D
--
pro me ma taky wmp odzvoneno - musel bych na kdejaky format ci kontejner instalovat kdejakou blbost -radsi to prokliknu a otevre se me to ve vlc -90% zaruka uspechu pokud nejde tak KMPlayer pokud i ten zklame nastupuje Mplayer pokud i ten zklame nastupuje disk investigator a jdu lovit fake :-D vsechny tyto prehravace vyuzivaji "svych" kodeku ktere jsou vyladene , programy se neinstaluji(vlc je i portable) a prehraji i exoticke formaty a nemusim se trapit uz ve win MP s trivialnim kodekem mpeg2.
---
tak a ted jsem se vykecal a je mi fajn :))

Proto má například media player classic defaultně zapnutej interní audio switcher filtr.
Uznej, že nebudu tetě do telefonu říkat, ať si kvůli seriálu spustí graphedit a zkoumá splittery.
Snad by to mohlo být trochu orientované na endusera, ne?

Jinak taky s sebou všude tahám na flešce VLC i mplayer, to je jistota.

Oživeno...

Změnilo se něco (od Ynd0rova příspěvku uplynula řada měsíců) v možnosti výběru audiostop (Xvid, DivX) ve WMP11? http://pc.poradna.net/question/view/117504-wmp-11#r e-122060

Synátor má na NB Vistu32 a dvoujazyčný film v *avi (divx, xvid) ve WMP11 prostě normálně nepřehraje (jen cz/eng domachtlané dohromady). Než mu tam drbnu VLC player, chci si ověřit, zda se mezitím neobjevilo nějaké řešení (třeba ve formě pluginu).