Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace na windows 10 a chci zpět windows 8.1

Mám tablet lenovo yoga 2 a aktualizoval jsem na windows 10 a obnovení stare verze jsem odstranil protože má malou paměť ale přeci jen bych chtěl zpět 8mičku jak to udelam dá se stáhnout někde original image? S desítkou nejsem spokojen když dám tovární nastavení nejde dotykový display a musím připojit drátovou myš a nainstalovat ovladače

• Pro navrat, jsi budes muset zrejme stahnou "Recovery DISC/image", kterym nasledovne, kuprikladu z "USB" klice pouzijes k obnove systému, v ADVANCED OPTION , které je jiz ve Windows 10 plne podporovano pro dotekové prostredi, kde zda-li mas jen 1x USB port, ktery bude obsazen RECOVERY klicem, kde klavesnici nebo mys nezapojis. (pri takové obnove, bych radeji nejaké USB rozcestniky radeji nedoporucoval).

MENU:
[img=http://media.askvg.com/articles/images4/Windows_8_Advanced_Boot_Options_Menu.png]http://media.askvg.com/articles/images4/Windows_8_ Advanced_Boot_Options_Menu.png[/img]

• Menu (advanced option) muzes spusti primo z Windows 10 nabidky : Aktualizace a Zabezpeceni => RECOVERY (obnova) => Advanced Setup:

[img=/file/view/24044-advanced-png]http://pc.poradna.net/file/view/24044-advanced-png [/img]

• Pro tento instalacni obraz,vyhledavej TVUJ typ Tabletu + <Windows 8.1 BING>, zkusil bych i LENOVO support/technickou podporu, kde by ti popripade ten image dorucili, ale nemyslim ze to bude zadarmo.
• Navstiveni internetovych for, zabyvajici se telefony a tablety, jako kuprikladu : www.xda-developers.com, by jsi se k tomuto <RECOVERY> souboru mohl teoreticky dostat :-)
TiP~Nezapomen, ze musi jit o presny tip tvého tabletu, jelikoz ten <IMAGE> uz pred-obsahuje ovladace a vse jen pro ZNACKU a TYP tvého tabletu.