Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání

Po spuštění hry např. Company of Heroes, nebo F.E.A.R. počítač během 10 minut zamrzne (poslední obrázek ze hry zůstane, myš nejde, ctrl+alt+del nefunguje) a musím ho restartovat. Tyto hry by měly, dle požadavkům hardwaru, fungovat. PC: technické informace o PC: Zákl. deska MSI K8N Neo 4, CPU AMD Athlon 64 3200+, RAM 1024 MB, VGA karta ASUS EN 7600 GS.
Děkuji za radu

při takových relativně nespecifikých problémech je třeba:

1. aktualizovat ovladače grafiky a desky na poslední, tj. aktuální
2. zkontrolovat wattáž a kvalitu zdroje. (ve speedfanu si zkontroluj jednotlivé hodnoty napájecích větví; nezapomeň, že při zátěži se odběr znatelně zvyšuje)
3. zkontrolovat teploty (hlavně CPU, grafika)