Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zistenie hesla do W7-bootovanie z usb

Zdravim. Potrebujem zistit heslo do windowsu.Nasiel som si aj navod a tam sa pise:

Zmeňte bootovanie v závislosti od použitého média, ak máte CD verziu, bootujte z CD, ak USB,
bootujte z USB (zmeníte to v BIOSe/UEFI, alebo klávesov na rýchlu zmenu poradia v bootovaní).

Problem je v tom, ze neviem ako to spravit.mam bios insydeh20 a uz som aj v nom ale neviem co dalej.za kazdu radu dakujem

Mas snad USB key tak tam navolis USB key, pripadne nastavis polozku USB harddisk (u teba je to ta sama polozka)
Ked mas CD tak nastavis internal CD/DVD drive. Nikto netusi ci si USB stick vytvoril spravne, potom si radsej vypal CD (to tiez treba urobit spravne, vypalit obraz disku a ne subor).