Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fdisk nenalezen

ciao potřeboval bych zjistit co to je za hlášení, stalo se mi to už dvakrát.Fdisk nenalezen, prosím restartujte pc pomocí tlačítka ctrl+alt+del.Ještě, že jsem měl vytvořenou zálohu=obraz disku.Jinak bych přišel o data!!!Mám rozdělený hardisk na 2 části.nemůže to být tím? Děkuji předem za rady co mám dělat, aby se mi to znova neobjevilo.:?:

dotyčný nemyslel vůbec.
jestliže někdo v tomto století použije fdisk, buď ví s jakými omezeními poštve konkrétní verzi starého fdisku na svoje data a nové velké disky, nebo jde o pacienta který bude v příštím příspěvku na poradně tvrdit: nic jsem s tím nedělal, a najednou nemám data, co s tím?

podle jména si trochu pamatuju, že jde o uživatele, který má problém naprosto s čímkoliv. (přirovnání o hodu perel mezi úplně blbé svi.. si nechám od cesty.)

v dnešních xp se nikomu neobjevuje hláška že systém touží po dosovém/win9x fdisku. buď uživatel napíše po pravdě, co se svým krámem doopravdy dělal, nebo doporučuju věnovat se radši kabelovce, futrovat ledničku, nebo si poslat morčata do večerky pro další pivo. ale takto položený dotaz je ztráta času.

Tak jsme se zasmáli, nevím kdo je tady......Ale to nic.Mimochodem kdybych ti napsal co mám za pc, tak z toho týden nebudeš spát, protože nemáš rozhodně lepší než já dual core......a mimochodem moje schopnosti ohledně pc jsou velké jen nemám čas u pc posedávat jako ty, jak soudím.Mám na starosti důležitější věci tak si nech ty svoje připomínky.V jednom máš pravdu dělal jsem blbosti z pc, ale to je dávno.mám pouze rozdělený disk a mám nainstalovanáý acronis pro obnovu dat nic víc.8-)8-):-p:));-)chtěl jsem pouze pomoci, ale jak vidím někteří jedinci v poradně mají problémy z češtinou.tohle je myslím pc poradna a ne proto aby jsi posuzoval lidi.

Nepíšeš co máš za operační systém, nepíšeš co děláš ve chvíli, kdy se hláška zobrazuje, nepíšeš co situaci předcházelo, nereaguješ ve vláknové diskuzi, píšeš moc smajlíků.

"nemáš rozhodně lepší než já" patří do diskuze o výměně céček a transformerů, tudíž je ti odpuštěno.

Mám rozdělený hardisk na 2 části.nemůže to být tím?

......a mimochodem moje schopnosti ohledně pc jsou velké

...tyto dvě hlášky pana pokladatele dotazu mne trošku nehrajou...Když má tak skvělé PC, jistě tam má minimálně WinXP a tam těžko potká hlášku o Fdisku...Viděl bych to na kabeláž k disku. Zřejmě malinko špatné kontakty, které by chtěly překontrolovat.