Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fdisk nenalezen

ciao potřeboval bych zjistit co to je za hlášení, stalo se mi to už dvakrát.Fdisk nenalezen, prosím restartujte pc pomocí tlačítka ctrl+alt+del.Ještě, že jsem měl vytvořenou zálohu=obraz disku.Jinak bych přišel o data!!!Mám rozdělený hardisk na 2 části.nemůže to být tím? Děkuji předem za rady co mám dělat, aby se mi to znova neobjevilo.:?:

Tak jsme se zasmáli, nevím kdo je tady......Ale to nic.Mimochodem kdybych ti napsal co mám za pc, tak z toho týden nebudeš spát, protože nemáš rozhodně lepší než já dual core......a mimochodem moje schopnosti ohledně pc jsou velké jen nemám čas u pc posedávat jako ty, jak soudím.Mám na starosti důležitější věci tak si nech ty svoje připomínky.V jednom máš pravdu dělal jsem blbosti z pc, ale to je dávno.mám pouze rozdělený disk a mám nainstalovanáý acronis pro obnovu dat nic víc.8-)8-):-p:));-)chtěl jsem pouze pomoci, ale jak vidím někteří jedinci v poradně mají problémy z češtinou.tohle je myslím pc poradna a ne proto aby jsi posuzoval lidi.