Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 a PS4 - přehrávání filmů a videí

Dobrý den,

má tu někdo zkušenost s oběma konzolema?
Rád bych PS využil i jako DVD přehrávač, ale nevím, jestli to je možné.

Zkrátka - jde do intérní paměti PSka 3 a 4 vložit stáhnutý film a přehrát ho? A totéž s hudbou.

Díky moc

Zdravím, možná to někomu pomůže a možná i ne ale po poslední aktualizaci PS4 fungují filmy z Flash disku i na PS4.

Stačí k tomu stáhnout v PS4 appku MEDIA PLAYER, pak si vzít klasický Flash disku a otevřít ho v PC, v něm vytvořit složku s názvem: youtube a vložit do ní film s koncovkou .AVI (nevím jak to funguje s DivX a dalšími soubory, nezkoušel jsem) poté flashku dáte klasicky do ps4 a v MEDIA PLAYERU dáte /Generic Mass Storage a měli by jste to tam mít, mě to takhle aspoň funguje :) Pokud to někomu pomohlo tak prosím o odpověď abych to mohl popřípadě šířit dál a pomoct více lidem :) Díky

Ja dám USB na ktorom mám nahrate filmy do PS4 a píse mi unsupported...Naformátoval som ho na Exfat aj fat32. Musím vytvoriť nejakú specialnu zlozku nic mi na usb nechce načítať samotné usb načita aj v mediaplayeri ale nenačíta žiaden súbor

Je to uplne jednoduché jak se koukat na filmy přes USB .
Takže máte prázdné USB v kterém vytvoříte složku PS4 a v ní další složku s názvem MOVIE nebo FILMY a je to :-) pokud tam nebudete mit ty složky tak vám to playstation nedokáže přečíst.