Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 a PS4 - přehrávání filmů a videí

Dobrý den,

má tu někdo zkušenost s oběma konzolema?
Rád bych PS využil i jako DVD přehrávač, ale nevím, jestli to je možné.

Zkrátka - jde do intérní paměti PSka 3 a 4 vložit stáhnutý film a přehrát ho? A totéž s hudbou.

Díky moc

Ja dám USB na ktorom mám nahrate filmy do PS4 a píse mi unsupported...Naformátoval som ho na Exfat aj fat32. Musím vytvoriť nejakú specialnu zlozku nic mi na usb nechce načítať samotné usb načita aj v mediaplayeri ale nenačíta žiaden súbor

Je to uplne jednoduché jak se koukat na filmy přes USB .
Takže máte prázdné USB v kterém vytvoříte složku PS4 a v ní další složku s názvem MOVIE nebo FILMY a je to :-) pokud tam nebudete mit ty složky tak vám to playstation nedokáže přečíst.