Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím přehrát soubor *.VOB

Zdravím Vás a rád bych se zeptal, čím mám přehrát soubor s koncovkou .vob. Vím, že to je z DVD, ale mám nainstalovaný Easy DVD Player, a ten ho přehrát nechce, resp. není vůbec v podporovaných typech souborů. Ten soubor je videoklip Culture Beat, který jsem kdysi někde stáhnul z netu.

No právě že to nejde. Pokud na ten .vob kliknu a vyberu, aby ho vždy přehrával EasyDVD, vyjede mi hláška "Cabinet not found. Systém nemůže nalézt uvedenou cestu". Mám Win98, takže možná bude problém někde tady.

No právě že to nejde ani přímo z playera přes Soubor->Otevřít, neb pokud se proklikám do toho adresáře, kde mám ten .vob, tak se mi prostě vůbec neobjeví, jediné možnosti, které jsou mi nabídnuty (v položce "Soubory typu"), jsou: 1. VIDEO_TS.IFO, 2. IFO Files. V EasyDVD žádné možnosti asociací nejsou, a přes Windows bych musel asi někam do registru (nebo ne ?).
Jinak ten .vob má asi 230 MB, tady taky problém není.

Jo, tak to už jsem taky zkoušel, ale pak nešel obraz, pouze takové zelené pruhy. Možná to je tím, že mám WMP 7 (a WIN98), nevím... Jo tak už to jde, ale pouze když jsem instaloval nejnovější DivX, jinak mám nainstalovaný K-Lite Mega Codec Pack (asi půl roku starý), no a to nešlo nic, resp. ty zelený pruhy. Díky.

pokud máš nainstalovaný přehrávač dvd (power dvd nebo intervideo bývají občas oem k nějakému hw), mělo by to přehrávat bez přídavného balíku kodeků.
u starého šrotu s wirdows98 a nejasným původem dílů musíš všechno doinstalovat sám, v tom je život s xp jednodušší.
jakkoli je jistý ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje trotl, jeho tip doplnit xp o ffd-show balík se mi osvědčil.
nebo pokud se ti nechce laborovat s různými verzemi přehrávačů, podle velikosti instalačky vypadá že na všechno bude stačit vlc player, který už si kodeky instaluje sebou.