Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím přehrát soubor *.VOB

Zdravím Vás a rád bych se zeptal, čím mám přehrát soubor s koncovkou .vob. Vím, že to je z DVD, ale mám nainstalovaný Easy DVD Player, a ten ho přehrát nechce, resp. není vůbec v podporovaných typech souborů. Ten soubor je videoklip Culture Beat, který jsem kdysi někde stáhnul z netu.

Jo, tak to už jsem taky zkoušel, ale pak nešel obraz, pouze takové zelené pruhy. Možná to je tím, že mám WMP 7 (a WIN98), nevím... Jo tak už to jde, ale pouze když jsem instaloval nejnovější DivX, jinak mám nainstalovaný K-Lite Mega Codec Pack (asi půl roku starý), no a to nešlo nic, resp. ty zelený pruhy. Díky.

pokud máš nainstalovaný přehrávač dvd (power dvd nebo intervideo bývají občas oem k nějakému hw), mělo by to přehrávat bez přídavného balíku kodeků.
u starého šrotu s wirdows98 a nejasným původem dílů musíš všechno doinstalovat sám, v tom je život s xp jednodušší.
jakkoli je jistý ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje trotl, jeho tip doplnit xp o ffd-show balík se mi osvědčil.
nebo pokud se ti nechce laborovat s různými verzemi přehrávačů, podle velikosti instalačky vypadá že na všechno bude stačit vlc player, který už si kodeky instaluje sebou.