Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterka

Zdravím.Ked som sa pokúšal vybrať z PC zo slotu baterku tak sa mi podarilo odlomiť časť slotu.Na internete som videl tie sloty,je to záležitosť niekoľkých centov.Ale teraz neviem,ako teda vyberiem ten starý slot?A ako tam dám ten nový?dakujem.

Soudě podle průběhu událostí nejlépe vyměníš ten držák na baterku tak, že to odneseš někomu manuálně zručnému, neboť tobě se nedostává potřebné zručnosti. Když už nic jiného, tak zcela určitě neumíš pájet. Kdybys uměl, tak by ses neptal a vyměnil.