Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění PC

Zdravím. Prodávám svůj starý PC a nevím jestli a hlavně jak smazat Windows XP.Kupující mě žádal abych mu ho tam nechal, ale mám tam spousty důvěrných věcí.Tak nevím jestli smazat jenom něco nebo raději vše. Nikdy jsem to ještě nedělal tak prosím o radu. Děkuji.

Pokud mu chceš WinXP nechat tak odinstaluj programy, kde se přihlašuješ s heslem- například ICQ a smaž i to, co zbylo po odinstalování v Program Files, vymaž Temporary Internet Files, složku TEMP ve Windows atd. Přihlaš se jako Administrator, vytvoř nového uživatele a odstraň svůj původní účet. Podívej se do Documents and settings a smaž složky Documents. Vysyp koš. Na důkladné smazání můžeš použít freeware CHAOS Shredder:
cs.htm
Zkus program ( freeware) Find my credit card, který vyhledává citlivé informace- hesla, login a podobně, které jsou uloženy v prohlížečích:
http://www.smartpctools.com/secure_credit_card/inde x1.html