Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak aktualizovat W10

Zdravím,

neví náhodou někdo jak aktualizovat verzi W10 z v10.0 b10240 na nejnovější?
Mělo by se to dělat auto, ale todle konkrétně mi vrtá hlavou, proč už nemám 10586ku.
Kde mám co nastavit aby se to dělalo auto nebo aspoň jakým příkazem aktualizovat?

Dík.

Edit1: Vše je legální, samozdřejmě.

Vnucující? No prostě je to jako aktualizace, která se začne stahovat sama. Znám to z preview verzí. Mé Pro stále hlásí, že jsou aktuální. Ono o nic nepřicházím, mám tu 10586 v ntb (je a není to preview) a ničeho nového jsem si nevšiml. Jen toho, že v Edge se při najetí šipkou myše na záložku ukáže náhled.

Windows 10 po velké aktualizaci vnucuje sám sebe

Po restartu byla najednou jiná barva oken, uspořádané ikony z obou obrazovek hodil bez jakéhokoli systému na hlavní obrazovku, hned na mě vyskočilo okno Microsoft Edge s hláškou, ať ho zkusím. Tak jsem to pozavíral, vrátil do původního stavu a začal používat systém. Jenže v Microsoftu si řekli, že mi vnutí svoje řešení, ať to stojí co to stojí, takže výchozí prohlížeč Edge místo Opery, PDF se otevírají v Edge (ještě s hláškou jako že nyní můžu zobrazovat PDF přímo v prohlížeči), fotky se najednou zobrazovaly v matlacím výmyslu Fotky a jako vrchol drzosti se mi automaticky zapnul hybridní boot, který jsem záměrně vypínal, protože s ním moje deska bojuje.

Aha! No jak jsem psal, aktualizoval jsem preview z nějaké 105xx na 10586 a dobrý, vypadá to stejně, chová se to stejně. Pravdou ale je, že Edge je výchozí prohlížeč a pdf uměl zobrazovat taky už dávno dřív.
Když jsem otvíral tehdy něco z mailu, tak se to zeptalo. Stačilo dát, že to chci otvírat v Adobe readeru a byl pokoj.