Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB -nejde obnova systému

Mám NB Acer TM 4652 LMi a mám tento problém.
Jsou tam předinstalovaný Wokna XP Prof,takže nemám jinou zálohu.
Když jsem chtěl po půl roce obnovu systému(reinstal Woken),tak jsem zmáčkl kl.zkratku Alt+F10 a poté měla naskočit obnova systému,
ale místo toho naskočí klasický Wokna,takže nemůžu udělat obnovu systému.V Bios to mám povolený,takže prosím jestli by někdo nevěděl co s tím.Díky

Asi jsem to špatně napsal:-D,tak se omlouvám.
Takže cituji z příručky.
Toto zotavení systému vám napomůže obnovit pevný disk C: s původním software který byl nainstalován v okamžiku zakoupení notebooku.
Ještě píšou,že má být zapnuta funkce,Acer disc-to disc recovery,nevím,kde se to nastavuje.Prosím pomozte.

ACER:
Povolení obnovení z disku na disk
Chcete-li povolit obnovení z disku na disk (obnovení pevného disku), aktivujte
nástroj BIOS a potom v kategoriích uvedených v horní části obrazovky vyberte
položku Main. Vyhledejte v dolní části obrazovky položku D2D Recovery a pomocí
kláves <F5> a <F6> nastavte u této funkce hodnotu Enabled.

Opakovaná instalace dodávaného softwaru bez
disku CD
Nástroj Acer eRecovery interně ukládá předem nainstalované ovladače a aplikace,
aby je bylo možné snadno znovu nainstalovat.
1 Spust’te systém Windows XP.
2 Stisknutím kláves <Alt> + <F10> spust’te nástroj Acer eRecovery.
3 Zadejte heslo. Výchozí heslo je tvořeno šesti nulami.
4 V okně Acer eRecovery vyberte možnost Recovery actions a stiskněte
tlačítko Next.
5 V okně Recovery settings vyberte možnost Reinstall applications/drivers a
stiskněte tlačítko Next.
6 Vyberte požadovaný ovladač nebo aplikaci a nainstalujte tento software znovu
podle pokynů na obrazovce.
Nástroj Acer eRecovery při prvním spuštění připraví všechen potřebný software a
zobrazení okna s přehledem softwaru může několik sekund trvat.

a ako si asi myslis ze sa ten system zotavuje? zotavenie = reinstal systemu z image na skrytej particii. inak nechapem tu stupiditu...co sa stane v pripade ked mi win nenastartuje? ako obnovim system potom? hp recovery soft si vytvara bootovatelne dvd z ktoreho sa obnovuje system. nechapem preco pri aceroch musi najprv nabootovat xp(?).